Увага! Сайт Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
змінив адресу на kneu.edu.ua
Ви автоматично перейдете на нову сторінку через 20 секунд.
Розширений пошук

Реєстрація           


welcome@kneu.kiev.ua

bigmir)net TOP 100 

укр | eng |

   Відділення з підготовки іноземних громадян 
Назад


Дата: 10.06.09 11:53  


    Рік заснування – 1961

 
 

Завідувач відділення
Ковальчук Тетяна Михайлівна
Тел/факс.: 456-0364
Тел. 456-03-02
E-mail: guest@kneu.kiev.ua
Адреса:03680, м.Київ
Просп. Перемоги, 541, кімн.418а

Підготовку іноземних громадян університет здійснює з 1961 року. Сьогодні в університеті навчається близько 350 студентів-іноземців. За весь період діяльності університетом підготовлено 2100 студентів з 60 країн світу, 187 аспірантів отримали дипломи кандидатів наук, пройшли стажування 72 викладачі з 24 країн світу. Підготовка і перепідготовка кадрів вищої кваліфікації здійснюється в університеті  через аспірантуру, докторантуру та стажування на контрактній основі під керівництвом висококваліфікованих викладачів. Університет  здійснює довготривале та активне наукове та методичне співробітництво з університетами.


Студентам надається право стажуватися та навчатися в університетах інших країн, з якими укладено двосторонні угоди про взаємне навчання студентів:

• Віденський економічний університет (Австрія);
• Університет м. Констанц (Німеччина);
• Філіппс університет (м. Марбург, Німеччина);
• Інститут соціального управління (м. Париж, Франція);
• Університет Носамбрія (м. Ньюкасл, Великобританія);
• Непіер університет (м. Единбург, Великобританія).

  
В’їзд в Україну для навчання в університеті здійснюється за наявності освітянської візи, оформленої в Посольстві України в країні проживання.
Реєстрація іноземців здійснюється згідно з Законом України “Про правовий статус іноземців” та Правилами в’їзду іноземців в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію (з питань реєстрації звертатися у відділення з підготовки іноземних громадян, кімн.418а).

Іноземці, які прибули в Україну на  навчання, зобов’язані надати наступні документи:

• анкету та заяву встановленого зразка
• копію паспорта
• копію свідоцтва про народження, завірену нотаріально
• перекладену на українську (російську) мову та нотаріально завірену копію документа про освіту з переліком вивчених предметів і отриманих з них екзаменаційних оцінок
• медичну довідку про стан здоров’я
• довідку, що підтверджує відсутність захворювань на ВІЛ – інфекцію, оформлену в Україні
• 10 кольорових фотокарток, розміром 34
• поштовий конверт
• файлову папку  зі швидкозшивачем


Документи повинні бути засвідчені відповідно до законодавства країни їх видачі та легалізовані у встановленому порядку. При вступі до бакалаврату, магістратури і аспірантури документи, що засвідчують закінчення іноземцем навчального закладу проходять процедуру нострифікації в Міністерстві освіти і науки України. Навчальну і методичну роботу з іноземними студентами ведуть всі кафедри університету та провідні викладачі цих кафедр. У відділенні працюють інспектори, які проводять оперативну організаційну роботу з іноземними студентами.
Іноземні громадяни, які не володіють російською (українською) мовами, мають можливість їх опанувати на підготовчому відділенні університету, після успішного закінчення якого вони можуть продовжити навчання на будь-якому факультеті КНЕУ чи в інших вищих навчальних закладах України без вступних іспитів.
На підготовчому відділенні іноземні громадяни окрім мовної підготовки можуть також отримати знання з дисциплін, що необхідні для подальшого навчання на основних факультетах. На перших двох курсах функціонують навчальні групи, де викладання проводиться російською мовою (російськомовний потік), водночас студенти вивчають українську мову, необхідну їм для подальшого навчання.
Після закінчення четвертого курсу студенти денної форми навчання отримують диплом бакалавра, а після п’ятого – магістра з обраної спеціальності.
Магістри з економіки за бажанням продовжують навчання в аспірантурі, після закінчення якої надається ступінь кандидата економічних наук. Відділення з підготовки іноземних громадян сприяє стажуванню іноземних громадян в університеті.
©  Київський нацiональний економiчний унiверситет
-
-
-
webmasterkneu@kneu.kiev.ua
all is ok