Увага! Сайт Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
змінив адресу на kneu.edu.ua
Ви автоматично перейдете на нову сторінку через 20 секунд.
Розширений пошук

Реєстрація           


welcome@kneu.kiev.ua

bigmir)net TOP 100 

укр | eng |

   Всеукраїнська громадська організація "Українська асоціація маркетингу" 
Назад


Дата: 10.06.09 15:39  Керівництво

 

 

     Павленко Анатолій Федорович

 

 


Президент
Павленко Анатолій Федорович,
академік, доктор економічних наук.

Генеральний директор -
Лилик Ірина Вікторівна, к.е.н., доцент,
телефон: 371-62-09
факс: +38 (044) 456-08-94
e-mail: lylyk@kneu.kiev.ua


Про асоціацію

ВГО "УАМ" є всеукраїнською громадською організацією, створеною за фаховою ознакою, і не має на меті отримання прибутку. Свою діяльність ВГО "УАМ" здійснює згідно зі Статутом та Етичним Кодексом Асоціації. Для членів УАМ обов’язковим є дотримання Стандартів якості маркетингових досліджень УАМ СОУ91.12.0-21708654-001-2002

Структуру ВГО "УАМ" складають первинні осередки, які об`єднуються у обласні організації. Вищим керівним органом первинного осередку та обласної організації є їх Загальні збори, які скликаються один раз на рік. Керує діяльністю первинного осередку його голова. Рада обласної організації є керівним органом обласної організації між Загальними зборами. Голова обласної організації здійснює функції оперативного управління в період між Загальними зборами обласної організації.

Головним органом ВГО "УАМ" є Конференція, яка скликається не рідше ніж один раз на рік. Конференція обирає Раду ВГО "УАМ". Рада є керівним органом управління Асоціації між Конференціями. Раду очолює Президент, який обирається терміном на п`ять років.

Для здійснення поточної діяльності створена Дирекція ВГО "УАМ", яку очолює Генеральний директор УАМ.


Проекти УАМ:

Видання журналу «Маркетинг в Україні»,  одного з професійних журналів у сфері маркетингу українською мовою, визнаного ВАК України як фахове видання з економічних дисциплін. В нашому журналі ви знайдете теорію і практику застосування різних методик у маркетинговій діяльності, інтерв'ю з відомими маркетологами і багато чого іншого.
Передплатний індекс: 22942

Електронне видання – Маркетинг-газета, яка розповсюджується шляхом прямої адресної розсилки членам УАМ і передплатити яку можна шляхом реєстрації на адресі uma@kneu.kiev.ua

Міжнародна конференція – «Маркетинг в Україні» проводиться з метою обговорення тенденцій розвитку маркетингу в Україні, визначення основних напрямків на ринку маркетингових досліджень, знайомство з новими технологіями в маркетингу та обмін досвідом з закордонними колегами.

Всеукраїнський форум «Промисловий маркетинг», на якому маркетологи промислових підприємств діляться досвідом розвитку маркетингу в галузі B2B.


Наші координати:

03057, Київ-57, пр-т. Перемоги, 54/1, оф. 434, 436,
тел./факс. +38 (044) 456-08-94; 371-62-09,
e-mail: uma@kneu.kiev.ua, primak@kneu.kiev.ua,
http://uam.kneu.kiev.ua; http://uam.iatp.org.ua
©  Київський нацiональний економiчний унiверситет
- Научный Центр оформит заказ курсовой киев.
-
-
webmasterkneu@kneu.kiev.ua
all is ok