Увага! Сайт Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
змінив адресу на kneu.edu.ua
Ви автоматично перейдете на нову сторінку через 20 секунд.
Розширений пошук

Реєстрація           


welcome@kneu.kiev.ua

bigmir)net TOP 100 

укр | eng |

   Міжнародний Християнський університет 
Назад


Дата: 02.03.10 15:38  


МІЖНАРОДНИЙ
ХРИСТИЯНСЬКИЙ
УНІВЕРСИТЕТ – КИЇВ

Проспект Перемоги 54/1,
03680, Київ, Україна
тел./ факс: (044) 456 43 63
e-mail: office@icu.kiev.ua
www.icu.edu.ua

 

INTERNATIONAL
CHRISTIAN
UNIVERSITY-KYIV

54/1, Peremohy Avenue,
03680, Kyiv, Ukraine
tel. /fax: 456 43 63
e-mail: office@icu.kiev.ua
www.icu.edu.ua 

 

Management Education with an Ethical Dimension


КерівництвоРектор університету —
Олексюк Олексій Іванович

Історія МХУ-Київ

Міжнародний християнський університет – Київ (МХУ-Київ) був створений рішенням колегії Міністерства освіти та науки України 23 грудня 1992 року та угоди між Київським національним економічним університетом  ім.Вадима Гетьмана та Міжнародним університетом-Відень (Австрія). В даний час МХУ-Київ працює при Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана як вищий недержавний учбовий заклад.

Заснування Університету вперше надало можливість громадянам України отримати західну вищу економічну освіту не від'їжджаючи за межі країни.


Загальна інформація

МХУ – Київ здійснює навчально-виховну діяльність згідно зі стандартами вищої освіти України та програмами американських бізнес-університетів.

До навчального плану входять понад 60 дисциплін, серед яких: основи бізнесу, макроекономіка, мікроекономіка, менеджмент, маркетинг, бухоблік, етика бізнесу, фінанси, іноземні мови, психологія, філософія, соціологія, міжнародні відносини, історія західної цивілізації, комп’ютерні технології і програмування та інші.

Метою МХУ-Київ є забезпечення студетів високоякісною бізнес-освітою, провідними технологіями управління сучасними підприємствами. В навчальній програмі МХУ-Київ розумно збалансовані теоретичні та практичні предмети для того, щоб студенти розвивали свої управлінські якості та навички ділового адміністрування.

Фундаментальні та прикладні дисципліни з бізнесу та економіки базуються на сучасних західних стандартах, використанні західної учбової літератури.

Якість освіти в МХУ-Київ відображається в високому рейтингу університету в переліку найпопулярніших ВНЗ України. Випускники  університету поповнюють ряди успішних менеджерів, маркетологів, фінансових аналітиків та директорів в найбільших і найпотужніших українських та транснаціональних компаніях. Академічні досягнення, етика у бізнесі, особиста чесність, бездоганне знання англійської мови та інтелектуальний потенціал роблять студентів МХУ-Київ ідеальними працівниками в сфері бізнесу, діяльність якого спрямована на процвітання України.

МХУ-Київ наслідує традиції американських університетів щодо дисциплін, розкладу семестрів, системи оцінювання та поведінки. Навчання ведеться переважно англійською мовою. Гуманітарна програма дає студентам можливість розвинути критичне мислення, навички усного та письмового спілкування на англійській та інших іноземних мовах.

Головні пріоритети університету – висока якість навчання та християнська мораль, націленість на духовне виховання майбутніх спеціалістів. Відомо, що така дисципліна, як етика бізнесу, входить як одна з головних складових до навчальних планів усіх провідних університетів світу. Основа цієї системи знань – Біблія. Саме її вивчення, слідування її нормам і правилам – один із важливих моментів в навчальному процесі Університету.

Мови навчання в Університеті – українська та англійська. Це пояснюється потребами сьогодення, адже сучасна економічна філософія вільних ринків базується на англосаксонському типі мислення і британських торгових традиціях. У всьому світі країни переймають цей стиль, сприяють посиленню використання прагматичної англійської мови для інтеграції у світову економіку.

Міжнародний християнський університет – Київ навчає студентів за спеціальностями «Менеджмент організацій», «Економічна кібернетика», «Маркетинг» та «Міжнародна економіка». Щорічний набір – 150 чоловік.

Навчальний процес в Університеті здійснюється протягом двох традиційних (вересень-грудень та січень-квітень), а також літнього інтенсивного (травень-червень) семестрів. Студентам Університету пропонується два типи навчальних програм:

· стандартні програми українських економічних ВНЗ за вказаними спеціальностями;
· програми американських бізнес-університетів.

Студенти мають право освоїти обидві програми, або одну з них. Після закінчення Університету студенти отримують диплом бакалавра.

Університет має міжнародне визнання. Студенти та випускники університету мають змогу продовжувати навчання в університетах та коледжах США, Канади, Великобританії, де їм зараховуються ті предмети, які були освоєні в Києві. Так за період роботи Університету його студенти навчались або закінчили такі західні вищі учбові заклади: Stanford University (Великобританія), Universіty of New South Wales (Австралія), Eastern Illinois University, University of Connecticut, University of Notre Dame, University of Main (США), European Business and Management School, International University - Vienna та інші.
 
Щорічно кращі студенти мають можливість від'їжджати на навчання до Міжнародного Університету – Відень.

Навчання платне. Розмір плати обумовлюється контрактом і складає 200 грн за кредит. Розмір оплати за навчання не перевищує її середніх значень по системі недержавної освіти в Україні.

Зарахування до Міжнародного християнського університету – Київ здійснюється за результатами вступного тесту з англійської мови та математики.

З повним правом можна сказати, що випускник університету сьогодні не має аналогів в Україні. Його особливостями є:

· знання пріоритетів, стилю та культури західного бізнесу у поєднанні з обізнаністю щодо економічного та правового середовища в Україні.
· розуміння психології західного підприємця, можливість швидкої адаптації в роботі із західними партнерами.
· вільне володіння англійською мовою, знання інших іноземних мов.

Випускник Міжнародного християнського університету – Київ може працювати менеджером у представництвах закордонних підприємств та організацій  в Україні, представництвах українських фірм за кордоном, українських підприємствах та організаціях, що мають ділові контакти із західними партнерами.

Контакти

03680 м. Київ
проспект Перемоги 54/1 к. 136
(головний корпус Київського національного економічного університету)
тел/факс 456-43-63; 456-51-06
e-mail: office@icu.kiev.ua
www.icu.edu.ua
©  Київський нацiональний економiчний унiверситет
-
-
-
webmasterkneu@kneu.kiev.ua
all is ok