Увага! Сайт Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
змінив адресу на kneu.edu.ua
Ви автоматично перейдете на нову сторінку через 20 секунд.
Розширений пошук

Реєстрація           


welcome@kneu.kiev.ua

bigmir)net TOP 100 

укр | eng |

   Шляхами подвигу і слави наших батьків і дідів 
Назад


Дата: 26.10.10 13:30  


Шляхами подвигу і слави наших батьків і дідів

Одним з пріоритетних напрямків позанавчальної діяльності університету є патріотичне виховання студентів. Його метою є формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до Батьківщини, пошани до видатних вітчизняних діячів, героїчного минулого нашого народу.
Велика увага приділяється формуванню історичної пам’яті у студентства. Адже світле майбутнє є лише в того, хто поряд з професійними навиками та знаннями, матиме ще й високі морально-духовні якості.
Результатом роботи адміністрації навчального закладу, професорсько-викладацького складу та студентських самоврядних організацій, зокрема первинної профспілкової організації студентів та аспірантів ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», є проведення цілої низки щорічних заходів, які не лише сприяють піднесенню патріотизму серед студентів, а й наочно засвідчують їхню національну свідомість, повагу до старшого покоління, пам'ять про ті героїчні події, що тримає в собі наша історія.
До таких заходів відносяться урочистості, присвячені Дню Перемоги. Щороку у стінах Центру культури і мистецтв нашого університету проводяться концерти для ветеранів Великої Вітчизняної війни. 2010 року відзначалася 65 річниця з Дня Перемоги. До зали завітали сотні студентів, які зі словами безмежної вдячності за стійкість, мужність та здійснення неоціненного подвигу щиро вітали зі святом визволителів Батьківщини.
Зі сцени лунали відомі фронтові пісні у неперевершеному виконанні студентів університету, відбувалися масштабні хореографічні постановки, звучали вірші:

Ми знову прийдемо до вічного вогню,
Рокам ніколи пам'яті не стерти
Про тих, хто пережив страшну війну,
І тих, хто залишивсь в обіймах смерті.
Ми знову прийдемо до вічного вогню...
Із нами прийдуть і онуки й діти,
Щоб ветеранам до землі  вклонитись,
Щоб вшанувати їхню сивину.
Нехай Господь дарує їм літа,
Тепло і  затишок, щасливі дні безхмарні.
Нехай щороку зелень молода
Встеляє килимом стежки у завтра.

Пам'ять зобов'язує нас усіх цінувати те, за що віддали життя наші діди і батьки. Кожен день Перемоги — це час осмислення нашого минулого і сьогодення, можливість ще раз оцінити мирне творення незалежної держави України.
Та не лише святкові травневі дні стали частиною духовного життя КНЕУ. Профспілка студентів та аспірантів щоразу вітає ветеранів із новорічними та різдвяними святами. Для студентів навчального закладу організовуються колективні екскурсії до музею Великої Вітчизняної війни. Студентство бере участь в громадських патріотичних заходах. Щороку вшановується пам'ять жертв Голодомору. 
 На початку весни профспілковими активістами організовується конкурс «Шевченківські читання» серед студентів Економічного коледжу ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».
Кожен подібний захід організовується з особливою відповідальністю та трепетом. У кожне вітання, в кожен виступ вкладається вся шана та любов нашої молоді до Батьківщини та тих, хто виборював для неї свободу.
Наші студенти – це інтелігентні люди, які поважають та бережуть свою історію, нестимуть пам'ять про неї крізь усе життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ
Ради ветеранів ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»
до студентів

 

До уваги студентів, аспірантів, співробітників,
усіх тих, кому не байдуже героїчне минуле нашого народу!!!
©  Київський нацiональний економiчний унiверситет
-
-
-
webmasterkneu@kneu.kiev.ua
all is ok