Увага! Сайт Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
змінив адресу на kneu.edu.ua
Ви автоматично перейдете на нову сторінку через 0 секунд.
Розширений пошук

Реєстрація           


welcome@kneu.kiev.ua

bigmir)net TOP 100 

укр | eng |

   Криворізький коледж економіки та управління 
Назад


Дата: 14.04.10 10:31  


Криворізький коледж економіки та управління
Державного вищого навчального закладу
«Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана»

правила прийому на 2011 рік.

Філевич Леонід Григорович

Керівництво 

Директор:
Філевич Леонід Григорович                                                                  

- нагороджений Знаком “Відмінник освіти України”;
- нагороджений Дипломом всеукраїнської акції в номінації “Кращий керівник”;
- нагороджений медаллю „За заслуги перед містом”;
- визначено переможцем в міському іміджевому рейтингу “Надія”;
- Асамблеєю ділових кіл України та Східно-Українською Академією бізнесу в рамках міжнародної програми “Лідери ХХІ ст.” удостоєний міжнародної відзнаки ім. Луки Почолі.

Історія закладу

Криворізький коледж економіки та управління Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» заснований на державній формі власності та веде відлік своєї історії з лютого 1962 року.
Характерною ознакою закладу є постійна динаміка розвитку, відкриття нових спеціальностей відповідно до потреб міста і регіону.
Коледж славиться своїми глибокими традиціями і разом з тим прагненням до інноваційного розвитку і модернізації.
За роки існування коледж підготував понад 23 тисячі фахівців, які працюють у різних галузях народного господарства України та інших державах.

 

                                                                                                                                                                                     


Загальна інформація

В структурі коледжу діє три денних та одне заочне відділення, функціонує 9 циклових комісій. З 2003 року коледж є базовим вищим навчальним закладом І – ІІ рівня акредитації Північного регіону міста Кривого Рогу.

Підготовка фахівців здійснюється за спеціальностями:
- фінанси і кредит;
- бухгалтерський облік;
- товарознавство та комерційна діяльність;
- діловодство;
- виробництво харчової продукції.

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу повністю відповідає вимогам навчальних планів і програм. Лекційні зали оснащені сучасною аудіо- та відео технікою; кабінети та лабораторії мають обладнання, яке відповідає вимогам сьогодення.
Навчальний процес у коледжі спрямовано на реалізацію змісту освіти на кваліфікаційному рівні молодшого спеціаліста, відповідно до вимог державного стандарту освіти, що базується на принципах науковості, гуманізму, демократизму, наступності та безперервності.
Навчальний процес організується з використанням сучасних інформаційних технологій навчання та орієнтується на формування освіченої, гармонійно-розвиненої особистості та конкурентноспроможного на ринку праці фахівця.
Навчальний процес у коледжі органічно переплітається з виховною роботою, організацією цікавого дозвілля і відпочинку студентів.

У коледжі працюють різноманітні гуртки: предметні, художньої самодіяльності, естетичного виховання, а також спортивні секції з різних видів спорту.
У навчальному закладі визначена чітка система студентського самоврядування, діє студентський профком. Робота студентської ради та профкому дає змогу студентам оволодіти навичками громадської роботи, пробудити їхню активність, виховати почуття відповідальності за кожну важливу справу.
Студентська рада коледжу проводить значну роботу в організації культурно-масових заходів. З їх ініціативи працює клуб веселих і кмітливих, організовується проведення вечорів відпочинку, дискотек, конкурсів, розважальних програм.
Найбільш улюбленими заходами студентів є День здоров’я, КВК, конкурс художньої самодіяльності, «Студентська весна», конкурси на кращу красуню коледжу, «Міс коледж», «Лицарський турнір», туристичні подорожі по визначним містам України.

В коледжі гуртується поетичний осередок обдарованих студентів, які вивершують у слові свої перші пера, оволодівають азами творення поезій, читають власні вірші, а найкращі публікують на шпальтах нашої студентської газети.
Проте поруч із розважальними заходами у коледжі проводиться системна робота з метою забезпечення культурного і духовного розвитку особистості кожного студента, виховання молодих людей у дусі найкращих людських цінностей. Цьому сприяють такі заходи: акція милосердя до Криворізького будинку маляти, фольклорно-театралізоване дійство «Світле свято Великодня», вечір пам’яті «Серед братських могил у краю степовім», зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняною війни та воїнами Афганістану тощо.
На теперішній час Криворізький коледж економіки та управління Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» – виший навчальний заклад І рівня акредитації, орієнтований на світові стандарти освіти. Коледж здійснює підготовку фахівців високого рівня, які спроможні забезпечити економічне і культурне піднесення України, її інтеграцію в співтовариство найрозвиненіших держав Європи.

Перелік сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань),  які будуть зараховуватися для конкурсного відбору вступників до коледжу у 2009 році

з/п

Шифр

Назва спеціальності

Назва предметів

1.

5.02010501

„Діловодство”

українська мова та література; математика

2.

5.03050801

„Фінанси і кредит”

українська мова та література; математика

3.

5.03050901

„Бухгалтерський облік”

українська мова та література; математика

4.

5.03051001

„Товарознавство та комерційна діяльність”

українська мова та література; хімія або математика

5.

5.05170101

„Виробництво харчової продукції”

українська мова та література; хімія або математика


Контакти:

Адреса: 50096, Дніпропетровська обл.,
м. Кривий Ріг, вул. Ватутіна, 37а.
Тел./факс (056) 404 – 69 – 92
E-mail: ktey_metodkab@mail.ru
©  Київський нацiональний економiчний унiверситет
- Основы мостостроения и проектирования и строительства пролетных мостов тут www.arhplan.ru
-
-
webmasterkneu@kneu.kiev.ua
all is ok