Увага! Сайт Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
змінив адресу на kneu.edu.ua
Ви автоматично перейдете на нову сторінку через 20 секунд.
Розширений пошук

Реєстрація           


welcome@kneu.kiev.ua

bigmir)net TOP 100 

укр | eng |

   Центр культури і мистецтва 
Назад


Дата: 10.06.09 11:45  


м. Київ, вул. Дегтярівська, 49 г,
Центр культури і мистецтв
Концертний зал
тел. 371-62-35

 

Директор Центру культури і мистецтв
Бабіч Дана Ростиславівна


Директор Центру культури і мистецтв
кандидат педагогічних наук, лауреат Міжнародних конкурсів естрадної пісні, магістр естради
Бабіч Дана Ростиславівна
тел. 371-62-69

Заступник директора Центру культури і мистецтв
Бобер Олександр Сергійович
тел. 455-69-21

Художній керівник Центр культури і мистецтв
Гаращенко Олег Володимирович

тел. 455-69-21

 

 

 

 

Загальна інформація

Центр культури і мистецтв КНЕУ є методичним центром культурно-виховної роботи, місцем неформального спілкування, формування атмосфери порозуміння, злагоди, товариських, дружніх взаємин між студентами, постійного складу різних категорій, національностей, віросповідань, політичних переконань, що сприяють самоствердженню і розвитку особистості.

 

Головною метою діяльності Центру виступають формування цілісної і всебічно розвиненої особистості, популяризація інтелектуального і змістовного дозвілля, різноманітних видів і напрямків художньо-творчого виконавського мистецтва (театрального, вокального, музичного, хореографічного, образотворчого тощо), а також розкриття творчого потенціалу студентської молоді, ознайомлення  з культурно-мистецьким надбанням світу, організація  дозвілля та культурного відпочинку студентів, викладачів та співробітників КНЕУ.

 

У Центрі культури та мистецтв КНЕУ діють мистецько-творчі студії, клуби та колективи з різних культурно-мистецьких напрямків.

 

Хореографічне мистецтво представлено у Хореографічній студії (керівники – Бевз Максим В’ячеславович (бальна хореографія) та Тритініченко Антон (сучасна хореографія)), де органічно поєдналась народна, бальна, сучасна та естрадна хореографія.

 

В Інструментально-оркестровій студії (керівник – Міщенко Сергій Вікторович) навчають музичній грамоті та гри на музичних інструментах. У цій студії існує кілька різних колективів, а саме – вокально-інструментальні ансамблі та рок-групи з різнобічним стильовим направленням, естрадний інструментальний ансамбль, окремі виконавці-солісти.

 

А цього року  ансамбль ударних інструментів набув статусу студії перкусіоністів (керівник – Щудло Андрій Юрійович).

 

Вокально-хорова студія (керівник – Кельц Оксана Анатолівна) у якій навчають мистецтву співу, володінню своїм голосом у різних жанрах вокального мистецтва, представлена трьома напрямками: секція сольного співу, вокальні ансамблі та Клуб авторської пісні.

 

У фольклорній студії, яка нещодавно була реформована у театр української пісні вивчаються звичаї та обряди нашого народу, студенти співають як популярні народні пісні так і давно забуті автентичні мотиви.

 

Художньо-декоративне мистецтво завжди приваблювало творчих особистостей, і тому, була відкрита студія образотворчого мистецтва та дизайну (керівник – Власюк Ірина Миколаївна), де вивчають академічний живопис і рисунок, графічний та побутовий дизайн та декоративно-прикладне мистецтво.

 

У експериментальному театрі-студії «Богема» ( художній керівник – Гаращенко Олег Володимирович), який включає у себе всі види сценічного виконавського мистецтва, працюють над акторською майстерністю, створюють різні розважальні програми, гумористичні вистави, мюзикли, естрадні мініатюри, проводяться конкурси, фестивалі.

 

Учасники студій Центру культури і мистецтв постійно приймають участь у всіх мистецьких заходах КНЕУ, запрошуються на фестивалі, гала-концерти, шоу-програми, беруть участь у міжвузівських мистецьких акціях, є переможцями різноманітних конкурсів "Орфей", "Караоке на майдані", телевізійного проекту "Шанс" тощо.

 

 

6 листопада 2006 року – 100 річчя КНЕУ ім. В.Гетьмана

 

Минулого року найактивніші з першокурсників прийшли до Центру культури і мистецтв. На чолі з керівниками мистецько-творчих студій та у супроводі Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України під керівництвом народного артиста України Бабіча Р.А.  вони розпочали підготовку до виступу в ПК «Україна», приуроченому до сторіччя Університету.

 

З жовтня розпочалися репетиції, а бажаючих проявити свій талант і привітати КНЕУ ставало все більше. І тут сталося найнесподіваніше – студенти усіх студій об’єдналися: вони разом творили, уявляли, співали і, можна стверджувати, стали справжньою РОДИНОЮ.

 

 

 

 

         Новорічна казка «Пригоди Петрика та Марійки»

 

Не встигли відсвяткувати сторіччя, як на порозі вже новий рік. І студенти Центру культури і мистецтв приготували подарунок для всіх дітлахів співробітників університету.

Зацікавлені дітлахи з подивом споглядали за пригодами Петрика і Марійки – хлопчика і дівчинки, які намагалися відшукати чарівний ключ, щоб врятувати новорічне свято. Усе сталося так, як і мало статися: добро перемогло зло, а віра у казку зросла як у маленьких глядачів, так і у їх вже дорослих батьків.

 

 

 

 

Театралізований концерт до дня закоханих «Кафе Кохання»

 

 Звичайно ж Новий рік прийшов у кожен дім і приніс усім радощі і любов. А студенти мистецько-творчих студій вже готуються до Дня усіх закоханих. На сцені було створено атмосферу абстрактного кафе, у якому перетинаються долі і люди зустрічають своє кохання. Не обійшлося і без бешкетників купідонів, котрі то заважали,  то допомагали героям. На щастя, усе закінчилося хепі ендом, тому що справжнє кохання здатне здолати усі перешкоди.

 

     

 

 

 

Фестиваль студентської творчості

 

Студентський БУМ (Бенефіс Університетської Молоді)

 

Творчий фестиваль вже став доброю традицією мистецького життя КНЕУ, а проводиться він навесні, як раз в пору розквіту зелених трав, шаленого кохання та нестримного творчого азарту.

Студентський БУМ – це мистецький парад факультетів, де вони мають можливість втілити свої  творчі фантазії, а поважне журі обирає кращих з кращих.    
   

 

 

 

«Міс КНЕУ - 2007»

 

«Весна іде, красу несе, і тій красі радіє все…»


Цього року, як і завжди, весна принесла нам чудове свято краси та ніжності: «Міс КНЕУ - 2007». Чарівні дівчата змагалися за титул найчарівнішої, найпривабливішої, найталановитішої, найрозумнішої… А поважному журі було дуже складно обрати одну єдину, бо всі претендентки були гідними корони.

 

 

 

 

Святковий  концерт до відкриття ХІІІ Всеукраїнської Універсіади

 

Цьогорічна  весна відзначилася ще однією важливою подією не лише в мистецькому, але й спортивному житті студентів з усієї країни.  А учасники  творчих студій Центру культури і мистецтв радо привітали і побажали успіху всім студентам-спортсменам.

 

 

 

 

1 вересня 2007 року

 

 

  Як завжди цього року до КНЕУ вступили тисячі нових студентів, а Центр культури і мистецтв організовував для них свято «Посвята першокурсників у студенти КНЕУ», яке відбувалося на стадіоні спорткомплексу КНЕУ. 

 

Традиційно першокурсники отримали студентський квиток з рук ректора Університету та концертну програму від організаторів.

 

А вже сьогодні  Центр культури та мистецтв чекає на активних, творчих, самобутніх, веселих студентів.

 

Ззначить ми чекаємо саме на ВАС!!!


 

Контакти

 

За додатковою інформацією звертайтесь :  Центр культури і мистецтв
Концертний зал КНЕУ ім. В.Гетьмана

вул. Дегтярівська 49г.

 

Контактні телефони:  455 69 21; 371 62 69
©  Київський нацiональний економiчний унiверситет
-
-
-
webmasterkneu@kneu.kiev.ua
all is ok