Увага! Сайт Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
змінив адресу на kneu.edu.ua
Ви автоматично перейдете на нову сторінку через 20 секунд.




Розширений пошук

Реєстрація



           














welcome@kneu.kiev.ua

bigmir)net TOP 100



 

укр | eng |

   Фізкультурно – масові заходи КНЕУ ім.В.Гетьмана 2009 
Назад


Дата: 03.10.08 11:03  


Фізкультурно – масові заходи КНЕУ ім.В.Гетьмана

на 2009 – 2010 н.р.

 

 

 

    КАЛЕНДАР

змагань  Спартакіади «Здоров’я»

серед професорсько-викладацького складу та співробітників

(2009-2010 навчальний рік)

 

 

 

№ п/п

 

Вид спорту

 

Термін проведення

 

Головний суддя

 

 

 

1.

Міні-футбол

1 – 12.10.2009

Балакін О.М.

2.

Волейбол

19 – 30.10.2009

   Корчинський В.Л.

3.

Шахи

    3 – 4.11.2009

Познахарєв С.А.

4.

Настільний теніс

10 – 11.11.2009

Оробець С.П.

5.

Дартц

13.11.2009

Познахарєв С.А.

6.

Баскетбол

19.02 – 5.03.2010

Калугін І.Г.

7.

Бадмінтон

17.03.2010

Ємець В.Т.

8.

Шашки

24.03.2010

Познахарєв С.А.

9.

Плавання

6.04.2010

Карпова І.Б.

10.

Легка атлетика (2 види)

20.04.2010

Кузнєцов В.А.

 
 

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ

ХХХV Спартакіади серед студентів

КНЕУ ім. В.Гетьмана 2009/2010 н.р.

 

 

 

п/п

 

Вид спорту

 

Термін

проведення

 

 

Головний суддя

 

1.

 

Баскетбол (Black Top)

 

 

17.11.09

 

Рижик Б.Р.

 

2.

 

Атлетична гімнастика (жінки)

 

 

29–30.03.10

 

Дудко М.В.

 

3.

 

Атлетична гімнастика (чоловіки)

 

 

29–30.03.10

 

Дудко М.В.

 

4.

 

Плавання

 

 

7.04.10

 

Одноралов М.Є.

 

5.

 

Футбол

 

12–23.04.10

 

Берізка С.М.

 

6.

 

Оздоровча гімнастика

 

 

19.05.10

 

Домашенко Н.О.

 
 
 
 
 

 

Фізкультурно – масові заходи КНЕУ ім.В.Гетьмана

на 2008 – 2009 н.р.

 

 

I

 

ХХХІV Спартакіади студентів

 

 

№ п/п

 

Вид спорту

 

Термін проведення

 

Головний суддя

 

 

 

1.

Футбол (1 курс)

23.09-03.10.2008

Соботюк С.А.

2.

Шашки

9.10.2008

Юдін В.А.

3.

Легка атлетика (3 види)

16.10.2008

Смолка Л.М.

4.

Волейбол

20-31.10.2008

Корчинський В.Л.

5.

Теніс настільний

04-05.11.2008

Касьянок В.М.

6.

Шахи

11.11.2008

Юдін В.А.

7.

Баскетбол (Black Top)

18.11.2008

Рижик Б.Р.

8.

Плавання (естафета)

20.11.2008

Ємець В.Т.

9.

Баскетбол

18.02.-02.03.2009

   Вишенський С.А.

10.

Атлетична гімнастика (жінки)

18-19.03.2009

Дудко М.В.

11.

Атлетична гімнастика (чоловіки)

18-19.03.2009

Дудко М.В.

12.

Плавання

31.03.2009

Одноралов М.Є.

13.

Футбол

10-20.04.2009

Берізка С.М.

14.

Гімнастика ритмічна

22.04.2009

Зуєнок В.І.

 

 

 

II

 

  Спартакіади «Здоров’я»
 

 

№ п/п

 

Вид спорту

 

Термін проведення

 

Головний суддя

 

 

 

1.

Міні-футбол

22.09-2.10.08

Балакін О.М.

2.

Шашки

7.10.2008

Юдін В.А.

3.

Легка атлетика (3 види)

15.10.2008

Кузнєцов В.А.

4.

Волейбол

3-13.11.08

Корчинський В.Л.

5.

Настільний теніс

18-20.11.08

Оробець С.П.

6.

Шахи

25-26.02.09

Юдін В.А.

7.

Бадмінтон

4.03.2009

Ємець В.Т.

8.

Баскетбол

11-28.03.09

Калугін І.Г.

9.

Плавання

10.04.2009

Карпова І.Б.

 

 

 

 

 

III

Першість Шевченківського району серед підприємств та установ (Ігрове багатоборство) – 26.09.2008 р.

  

 

IV

 

 «Новорічний турнір – 2008»

 (збірна студентів – збірна викладачів та співробітників) – 9.12.2008 р.

 

  

V

 

Кубок КНЕУ серед студентів з волейболу (змішані) –   22.04. - 29.04.2009 р.

 

 

VI

Кубок КНЕУ серед студентів з футболу  -  12.05. – 22.05.2009 р.




©  Київський нацiональний економiчний унiверситет
-
-
-
webmasterkneu@kneu.kiev.ua
all is ok